UNAGHI
Šafránice 555
547 01 Náchod
+48 535 189 798

unaghi.eu
info@unaghi.eu
GPS: 50.411306, 16.156302

Etykiety dla produktów

Unaghi

UNAGHI to rewelacyjna agencja kreatywna, która swoją działalność rozpoczęła w Czechach, tuż przy granicy z Polską. Jej założycielami są działający na rynku reklamowym twórcy, którzy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem obsługują klientów z całego świata. W skład zespołu, którego celem jest projektowanie etykiet, wchodzą fenomenalni profesjonaliści o różnorodnych stylach i z niesamowitymi portfolio. Zróżnicowanie technik, w których pracują sprawia, iż przygotowywane przez nich prace są niecodzienne i pozostają w pamięci przez długi czas.

Aby dostarczać swoim klientom fantastyczne rozwiązania, firma podzieliła się na dwa zespoły, z których jeden zajmuje się działaniami z zakresu marketingu internetowego, natomiast drugi skupia swoje siły na tworzeniu oryginalnych projektów opakowań i etykiet oraz brandingu. Taki podział zasobów pracowniczych UNAGHI pozwala na przygotowywanie świeżych i innowacyjnych konceptów, które szybko zyskują zadowolenie zleceniodawców i przychylność odbiorców.

Projektowanie etykiet

Jednym z głównym elementów, które grają znaczącą rolę podczas projektowania etykiet, którego podejmują się specjaliści z UNAGHI jest ich zaangażowanie. Tworzone koncepcje powstają dzięki pracy ambitnych oraz zorientowanych w obowiązujących trendach ludzi, dzięki czemu, doskonale wpasowują się one w potrzeby oraz wymagania odbiorców. Ten zespół twórców nie obawia się wymagających zleceń i znakomicie odnajduje się podczas przygotowywania projektów opakowań spożywczych, przy których wymagana jest także wiedza z zakresu przepisów sanitarnych.

Posiadanie utalentowanych i zmotywowanych pracowników jest niezwykle ważne dla agencji kreatywnych, jednakże właściwie przeprowadzona analiza rynku oraz konkurencji pozwala stworzyć projekt, który zostanie zauważony i doceniony przez konsumentów. Firma stara się każdemu klientowi przypisać starszego opiekuna, który będzie stanowił połączenie między nim a zespołem twórczym. Jego zadaniem jest poznanie potrzeb zleceniodawcy i skierowanie działań drużyny tak, aby odpowiadały one wymogom klienta.

Ofertę projektowania etykiet znajdziesz tutaj: http://unaghi.eu/oferta/projektowanie-opakowan-i-etykiet/

Projekt opakowania

Projekt etykiety oraz opakowania wymaga nie tylko znajomości przepisów, które regulują to co może się znaleźć na takim produkcie (szczególnie restrykcyjnych w przypadku żywności i napoi), ale także niesamowitej kreatywności. To właśnie jakość pomysłów, które przedstawiają artyści jest pierwszorzędna dla powodzenia inwestycji, zarówno przy wkraczającym na rynek produkcie, jak i przy realizowaniu nowej jego odsłony. Aby stworzyć opakowanie, które zostanie zapamiętane przez odbiorcę należy być otwartym na nowe rozwiązania oraz podejmować niesztampowe i często ryzykowane decyzje.

UNAGHI jest firmą, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak skomplikowanym procesem jest branding oraz projektowanie nowych produktów. Doświadczenie oraz wiedza, którą się odznacza sprawiają, iż każde zlecenie, którego się podejmuje, wykonywane jest przy pełnym zaangażowaniu wszystkich pracowników oraz współpracy wykonawca-klient. Taki model działania pozwala na osiągnięcie efektów, które są powodem do dumy dla agencji i zleceniodawcy.

Współpraca z firmą

Agencja kreatywna UNAGHI ma na swoim koncie współpracę z wielkimi markami, takimi jak Auchan, BMW czy TESCO, ale również z mniejszymi firmami, które działają tylko i wyłącznie na rynku lokalnym. Stara się ona dopasować swoją ofertę w taki sposób, aby wspierać zarówno wielkich przedsiębiorców, jak i start-upy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Wszystkie zlecenia, których się podejmuje realizowane są w ustalonym terminie.

Po zakończeniu pracy przez specjalistów agencji, klient otrzymuje dwie różne wersje projektów, spośród których może wybrać ten, który bardziej odpowiada jego wizji produktu. W przypadku niezadowolenia, zapłaci on tylko i wyłącznie za pracę wykonaną przez artystów, a nie za koncept. Po ustaleniu wszystkich formalności zostaje mu przekonany komplet plików roboczych, produkcyjnych oraz dokument przekazania praw autorskich na jego ręce. Kompleksowa obsługa oraz projekt, który został przygotowany z pasją i zaangażowaniem są tym, co doceniły już dziesiątki klientów tej firmy.

Każdy kto ceni sobie starannie wykonane etykiety, które mają szansę odnieść spory sukces na rynku, na pewno doceni współpracę z UNAGHI.