Pole Piknikowe
MALTA IMPREZY
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 502 367 910

www.maltaimprezy.pl
karolina@maltaimprezy.pl
GPS: 52.402496, 16.987544

Spotkania integracyjne na świeżym powietrzu!

Pole Piknikowe "Malta Imprezy"

Marketing nie musi, a raczej nie powinien, opierać się tylko na prostych strategiach i utartych schematach. Coraz więcej osób decyduje się na bardziej wyrafinowane formy reklamy, ponieważ świadomi są tego, jak bardzo zmienił się nowoczesny marketing. Niegdyś widziany był głównie jako jedno z narzędzi, które działa w roli wsparcia sprzedaży. Jednakże w nowoczesnym świecie marketing dotyczy całej organizacji, a nie tylko jej części. Z tego względu warto jest zainteresować się również alternatywnymi rozwiązaniami.

Malta Imprezy świetnie sobie z tym poradzili. Ta prężnie rozwijająca się firma od 2001 to organizator różnorodnych imprez integracyjnych. Wybrawszy idealny teren na zaczęcie swojej działalności – wystarczająco blisko centrum, a jednocześnie w miejscu od niego oddalonym - stanowi przykład dobrze przemyślanej strategii. Co więcej, są właścicielami atrakcyjnych rejonów w pobliżu poznańskiego jeziora Malta. Ten fakt znacząco wpływa na koszty organizowanych przez nich wydarzeń i innych przedsięwzięć.

Imprezy integracyjne dla firm

Kolejnym rodzajem efektywnego marketingu, często jednakże niedocenianym, są imprezy integracyjne dla firm. Stanowią nie tylko wyjątkowy sposób na scalenie zespołu współpracowników, ale także motywują ich do podjęcia dodatkowych starań w drodze do jednego celu. Tylko poprzez odpowiednią praktykę są w stanie wykształcić u siebie właściwe strategie komunikacyjne, które dzięki ciągłemu doskonaleniu, mogą stać się bardziej efektywne. To, z kolei może zostać przeniesione na życie codzienne i wykonywanie wspólnych zadań w pracy.

Co więcej, świeże powietrze i duch rywalizacji to doskonałe uzupełnienie każdej imprezy integracyjnej. Piękne otoczenie jeziora Malta stanowi atrakcyjne i zachęcające tło dla lepszego poznawania się współpracowników, którzy zmotywowani pięknym otoczeniem z pewnością zaangażują się w różnorodne aktywności. Imprezy integracyjne nie tylko dążą do tego, aby zbliżyć do siebie pracowników, ale także by stworzyć i umocnić pozytywny wizerunek firmy. Taka metoda stanowi atrakcyjny i sprytny sposób na marketing.

Imprezy nad Maltą

Malta Imprezy to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyta przez ten czas wiedza jest bardzo dobrze widoczna w jakości oferowanego przez nich marketingu. W przeciwieństwie do niektórych przedsiębiorców, nie decydują się na proste rozwiązania, a raczej te, które są efektywne. Co więcej, wiedzą dobrze jak zorganizować kampanię celną i atrakcyjną. Wiedza na temat dobrego marketingu sprawia, że wszystkie ich wydarzenia na długo zapadają w pamięć, a to dodatkowo buduje świadomość marki i jej pozytywny PR.

Warto jest wykorzystać ważną dla firmy okazję i zaplanować coś wyjątkowego nie tylko dla pracowników, ale także dla klientów. Pole piknikowe jest terenem należącym do Malta Imprezy i tam właśnie mogą zorganizować ciekawe jubileusze czy bankiety w Poznaniu np. te firmowe. Jeśli przedsiębiorstwo już od wielu lat świetnie radzi sobie na rynku, jest to doskonała szansa, by zaprosić najważniejszych klientów. Przy dobrej muzyce oraz pysznym jedzeniu o wiele łatwiej jest wpłynąć na pozytywne zdanie o reprezentowanej marce.

Miejsce na imprezę firmową w Poznaniu

Kolejnym elementem, który pokazuje, że Malta Imprezy bardzo dobrze radzi sobie z niestandardowymi elementami marketingu jest lokalizacja. Poznań jest sporym miastem, w którym mieszczą się ważne ośrodki handlu, na przykład Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na ich otwarcie zjeżdżają się ludzie z całego kraju, by dowiedzieć się więcej o nowinkach w danej branży. Jest do kolejna okazja do tego, by zapaść w pamięci swoim potencjalnym klientom czy też współpracownikom. Łatwy dojazd z centrum sprawi, że żaden z zaproszonych gości nie będzie miał problemu z dotarciem na miejsce.

Jezioro Maltańskie to prawdziwa atrakcja sama w sobie. Piękno okolicznych zielonych terenów pozytywnie nastraja każdego, kto zmęczony zgiełkiem miasta przychodzi się zrelaksować w tych malowniczych rejonach. Wiele ośrodków sportowych, Nowe Zoo, Termy Maltańskie czy też Kolej Parkowa Maltanka nieopodal sprawiają, że goście chętnie zaglądają w te rejony. Pośród tych atrakcji warto jest zorganizować subtelne, aczkolwiek efektowne wydarzenie marketingowe.